Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Enabled
is: Virkt

en: Number
is: Númer

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: String
is: Strengur
