Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Number
lv: Skaitlis

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: String
lv: Virkne

en: Sequence
lv: Secība

en: Bundle
lv: Komplekts
