Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Number
ml: അക്കം

en: Label
ml: അടയാളം

en: String
ml: സ്ട്രിങ്ങ്

en: Sequence
ml: ക്രമം
