Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Number
pl: Liczba

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: String
pl: Napis

en: Sequence
pl: Sekwencja

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Langcode
pl: Kod języka
