Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Number
ta: எண்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: String
ta: சொல்

en: Sequence
ta: வரிசை

en: Bundle
ta: பொதி
