Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: String
th: ข้อความ

en: Sequence
th: ลำดับ

en: Bundle
th: กลุ่ม
