Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Number
tr: Sayı

en: Label
tr: Etiket

en: Custom
tr: Özel

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: String
tr: Dize

en: Sequence
tr: Sıralama

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
