Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Number
uk: Число

en: Label
uk: Мітка

en: Custom
uk: Власний

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: String
uk: Рядок

en: Sequence
uk: Послідовність

en: Bundle
uk: Пакет

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Design
uk: Дизайн

en: Langcode
uk: Код мови
