Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: String
am: ሕብረቁምፊ

en: Sequence
am: ቅደም ተከተል

en: Bundle
am: ቅርቅብ
