Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Number
ast: Númberu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Custom
ast: Personalizáu

en: String
ast: Cadena
