Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Enabled
be: Уключана

en: Number
be: Нумар

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: String
be: Радок

en: Bundle
be: Набор

en: Update preview
be: Абнавіць перапрагляд
