Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Enabled
bg: Активиран

en: Number
bg: Число

en: Label
bg: Заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран

en: String
bg: Стринг
