Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང

en: Update preview
bo: སྔོན་ལྟ་གསར་སྒྱུར
