Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Number
ca: Número

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Textfield
ca: Camp de text

en: String
ca: Cadena

en: Sequence
ca: Seqüència

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Update preview
ca: Actualitza la previsualització
