Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Number
cy: Rhif

en: Custom
cy: Addasu

en: String
cy: Llinyn
