Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Number
el: Αριθμός

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: String
el: Φράση

en: Sequence
el: Ακολουθία

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Update preview
el: Ενημέρωση προεπισκόπησης
