Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: String
eo: Signovico

en: Sequence
eo: Sinsekvo

en: Bundle
eo: Fasko
