Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: String
et: Sõne

en: Sequence
et: Sagedus

en: Bundle
et: kogum

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet
