Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Number
eu: Zenbakia

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: String
eu: Katea

en: Update preview
eu: Aurreikuspena eguneratu
