Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Number
fi: Numero

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: String
fi: Merkkijono

en: Sequence
fi: Sekvenssi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Update preview
fi: Päivitä esikatselu

en: Langcode
fi: Kielikoodi
