Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Enabled
fr: Activé

en: Number
fr: Nombre

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Textfield
fr: Champ texte

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Sequence
fr: Séquence

en: Bundle
fr: Type

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Update preview
fr: Actualiser l'aperçu

en: Langcode
fr: Code de la langue
