Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Number
hi: संख्या

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र

en: String
hi: स्ट्रिंग

en: Sequence
hi: अनुक्रम

en: Bundle
hi: पोटली
