Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Number
hr: Broj

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: String
hr: Struna

en: Sequence
hr: Sekvenca
