Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Number
hy: Թիվ

en: Label
hy: Պիտակ

en: String
hy: Տող

en: Sequence
hy: Հերթականություն

en: Bundle
hy: Փաթեթ
