Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Number
ja: 数値

en: Label
ja: ラベル

en: Custom
ja: カスタム

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: String
ja: 文字列

en: Sequence
ja: シーケンス

en: Bundle
ja: バンドル

en: Checkbox
ja: チェックボックス

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Design
ja: デザイン

en: Update preview
ja: プレビューの更新

en: Langcode
ja: 言語コード
