Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Enabled
jv: Urip

en: Number
jv: Angka

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: String
jv: Tembung
