Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Number
kk: Саны

en: Label
kk: Атауы

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: String
kk: Жазба жолы
