Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Number
km: លេខ

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: String
km: ខ្សែអក្សរ
