Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: String
kn: ಸ್ಟ್ರಿಂಗ್
