Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Number
ku: ژمارە

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: String
ku: ڕیزبەند
