Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Number
lt: Skaičius

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: String
lt: Eilutė

en: Bundle
lt: Paketas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Textarea
lt: Teksto sritis
