Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Number
mr: अंक

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: String
mr: संज्ञा

en: Sequence
mr: अनुक्रम

en: Bundle
mr: बंडल
