Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Number
ms: Nombor

en: Custom
ms: Tersuai

en: String
ms: Rentetan
