Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Sequence
ne: अनुक्रम

en: Bundle
ne: पोका
