Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Number
nl: Getal

en: Custom
nl: Aangepast

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: String
nl: Tekenreeks

en: Sequence
nl: Volgorde

en: Bundle
nl: Bundel

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Langcode
nl: Taalcode

en: Form Preview
nl: Voorbeeldweergave van formulier
