Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: String
nn: Streng
