Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Number
oc: Nombre

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Bundle
oc: Paquet

en: Update preview
oc: Actualizar l'apercebut
