Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Enabled
fa: فعال

en: Number
fa: عدد

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Textfield
fa: میدان متنی

en: String
fa: رشته

en: Sequence
fa: دنباله

en: Bundle
fa: بسته
