Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Update preview
ps: مخليد اوسمهالیزول
