Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Number
pt: Número

en: Label
pt: Etiqueta

en: Custom
pt: Personalizado

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: String
pt: Expressão

en: Sequence
pt: Sequência

en: Bundle
pt: Pacote

en: Checkbox
pt: A caixa de selecção

en: Textarea
pt: Área de texto

en: Update preview
pt: Atualizar pré-visualização

en: Langcode
pt: Código de idioma
