Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Enabled
ro: Activat

en: Number
ro: Număr

en: Label
ro: Etichetă

en: Custom
ro: Personalizat

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: String
ro: Șir text

en: Sequence
ro: Secvență

en: Bundle
ro: Pachet

en: Update preview
ro: Actualizare previzualizare
