Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Number
sk: Číslo

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Textfield
sk: Textové pole

en: String
sk: Reťazec

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Langcode
sk: Kód jazyka
