Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Number
sl: Številka

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: String
sl: Niz
