Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Number
sr: Број

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: String
sr: Стринг

en: Sequence
sr: Секвенца

en: Bundle
sr: Пакет
