Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Number
sv: Tal

en: Label
sv: Etikett

en: Custom
sv: Anpassad

en: Textfield
sv: Textfält

en: String
sv: Sträng

en: Sequence
sv: Sekvens

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Checkbox
sv: Kryssruta

en: Textarea
sv: Textruta

en: Update preview
sv: Uppdatera förhandsgranskning

en: Langcode
sv: Språkkod
