Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Number
te: సంఖ్య

en: Label
te: లేబుల్

en: String
te: పదబంధం

en: Sequence
te: క్రమం
