Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Enabled
ur: فعال

en: Number
ur: نمبر

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: String
ur: سطر

en: Sequence
ur: ترتیب

en: Bundle
ur: بنڈل
