Schema Form (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Enabled
vi: Bật

en: Number
vi: Số

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: String
vi: Chuỗi

en: Textarea
vi: Hộp văn bản

en: Update preview
vi: Cập nhật xem thử
