Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Number
ru: Число

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: String
ru: Строка

en: Sequence
ru: Последовательность

en: Bundle
ru: Набор

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Design
ru: Дизайн

en: Langcode
ru: Код языка
