Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Number
ug: سان

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Sequence
ug: تەرتىپى
